Odvlhčovače Aerial 520, 540, 660, 680, 780

Úvodní stránka  |  Elektronický obchod  |  Kontakt a mapa
Inovovali jsme e-shop
s dmychadly a
náhradními díly SECOH.

ODVLHČOVAČE Aerial

ODVLHČOVAČE Aerial – řada 5 (do objemu prostoru 450 m3)

Odvlhčovač Aerial 520 Odvlhčovač Aerial 540 Odvlhčovač Aerial 540 b
Odvlhčovače najdete v e-shopu.

Odvlhčovače Aerial řady 5 přináší mezi kondenzačními odvlhčovači více výkonu s použitím nejmodernějších pístových kompresorů a speciálních komponent Blue-Dry pro lepší výkon a energetickou účinnost. Kryt zařízení vyroben z kvalitního materiálu s práškovým nátěrem. Tyto kondenzační odvlhčovače se vyznačují snadnou obsluhou a bezproblémovým čištěním.


Odvlhčovač je lehký a kompaktní, že je možné jej přenášet. Jednotka vás zaujme svou praktičností a nenáročnou opravou při poškození vodou, je populární u našich našich obchodních i koncových zákazníků. Vyznačuje se jednoduchostí a univerzálností, použitím kvalitních materiálů – plášť je dostatečně robusní, což je výhodou při používání jednotek pro častou přepravu.


Pro ovládání jednotek kondenzačního odvlhčovače Aerial AD 520 se používá nová a inovativní elektronika eDRY®. Všechny důležité provozní stavy lze kdykoliv vyvolat. Na displeji se zobrazí cílová a skutečná vlhkost. Displej zobrazuje provozní a kilowatthodinové (spotřeby) a dvoustupňový, extrémně úsporný ventilátor EC zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu po celé místnosti. Technologie BlueDry® umožňuje odvlhčovačům řady AD 5 odvlhčovat neusle a spolehlivě při nízké vlhkosti a teplotě vzduchu.


Použití: Náprava škod způsobených vodou, podmáčené budovy, vodovody, sklady, suterény, garáže, archivy atd.


Typ Aerial AD 520 je vhodný pro vytápěné prostory cca do 200 m3 nevytápěné prostory cca do 150 m3.
Typ Aerial AD 540 je vhodný pro vytápěné prostory cca do 450 m3, nevytápěné prostory cca do 300 m3.

ODVLHČOVAČE Aerial – řada 6 (do objemu prostoru 900 m3)

Odvlhčovač Aerial 660 Odvlhčovač Aerial 680 Odvlhčovač Aerial 680b

Kondenzační odvlhčovače Aerial řady 6 se využívají k vysoušení hlavně ve stavebnictví pro vysoušení staveb. Pouzdro je potažené ocelovým plechem s finální povrchovou úpravou z nerezové oceli.


Tento stavební odvlhčovač je mobilní přesně tak, jak jej potřebujete, můžete jej táhnout, tlačit nebo přenášet jednotky podle potřeby. Jednotka je populární u společností, které se zabývají vysoušením budov ve stavebnictví nebo pronájmem těchto stavebních vysoušečů. Vyčnívá svou univerzálností a kvalitou materiálů použitých na vnějších částech skříně. Poskytuje potřebnou robustnost, a to i v případě, že je používána jako mobilní jednotka.


Pro ovládání vysoušecích jednotek se používá nová a inovativní elektronika eDRY®. Všechny důležité provozní stavy lze kdykoli znázornit. Na displeji je zobrazena cílová a skutečná vlhkost, ukazují provozní a kilowatthodinovou spotřebu. Dvoustupňový, extrémně úsporný EC ventilátor zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v celé místnosti. Technologie BlueDry® umožňuje odvlhčovačům řady AD 6 neustále a spolehlivě odvlhčovat při nízké vlhkosti a teplotě vzduchu.


Typ Aerial AD 660 je vhodný pro vytápěné prostory cca do 680 m3 nevytápěné prostory cca do 500 m3.
Typ Aerial AD 680 je vhodný pro vytápěné prostory cca do 900 m3, nevytápěné prostory cca do 700 m3.

ODVLHČOVAČ Aerial AD 780-P – kondenzační odvlhčovač s pumpou

Odvlhčovač Aerial 780 P Odvlhčovač Aerial 780P Odvlhčovač Aerial780

Kondenzační odvlhčovač Aerial AD 780-P je stavební odvlhčovač s pumpou určený pro vysoušení staveb, je charakteristický svou odolností a mobilitou v high-tech provedení.


Odvlhčovací jednotka je vyráběna ve vysoké kvalitě a používá při vysoušení vodou a vlhkostí poškozených průmyslových a komerčních objektech, ve vodním hospodářství a při ochraně staveb a objekůt proti vlhkosti. Vyznačuje se robustním, rotačně tvarovaným syntetickým pouzdrem, které je odolné proti nárazu a rozbití, a vyniká také moderním designem.


Třída provedení AD 7 série je novou řadou, která posunuje mobilní odvlhčovače na vyšší úroveň s ohledem na kvalitu a design. Skříň se snadno čistí a snadno se rozebere, pokud je třeba provést servis.


Typ Aerial AD 780 je vhodný pro vytápěné prostory cca do 900 m3, nevytápěné prostory cca do 700 m3.

Odvlhčovače najdete v e-shopu.
Dmychadla, úprava vody
Miroslav Nymburský
Bříza 44
503 12 Všestary - Bříza
Czech Republic
Mob.: +420 603 479 397
info@nymburskyhk.cz


Vytisknout stránku

Miroslav Nymburský, 2007. Všechna práva vyhrazena.